Yhteystiedot

Laululaakso Oy

Aputoiminimi: Musiikkikoulu Rauhala
Y-tunnus: 0817195-5
Käyntiosoite: Ketomaantie 21, Laukaa
Postiosoite: Ketomaantie 21, 41340 Laukaa

Laskutusosoite

Verkkolaskut:

Verkkolaskuosoite 003708171955
Verkkolaskuoperaattori OpusCapita Group Oy
Operaattorin välittäjätunnus 003710948874

Paperilaskut:

Laululaakso Oy
PL 25841
00063 LASKUNET

Musiikinopetus

Toimitusjohtaja
Viive Harinen
puh. 040 596 0999
email: viive.harinen@laululaakso.fi

Varhaiskasvatus

Varhaiskasvatuksen johtaja
Elliina Niemi
puh. 0400 977 283
email: elliina.niemi@laululaakso.fi

Päiväkoti Laulupuu

Hytösenkuja 1, Laukaa
Päiväkodin johtaja, puh. 0400 977 283
email: elliina.niemi@laululaakso.fi

Talon vastaava, puh. 046 920 8398

Päiväkoti Laulupuun osastot:

Päiväkotiosasto Puhelin Sähköposti
Nuottinurkka 050 560 9720 nuottinurkka@laululaakso.fi
Rytmireppu 050 464 2267 rytmireppu@laululaakso.fi
Soittorasia 050 465 2006 soittorasia@laululaakso.fi
Sävelsiipi 050 465 2007 savelsiipi@laululaakso.fi
Tahtitorppa 050 465 2005 tahtitorppa@laululaakso.fi

Päiväkoti Sävelmaa

Saratie 7, Laukaa
Päiväkodin johtaja, puh. 0400 977 283
email: elliina.niemi@laululaakso.fi

Päiväkoti Sävelmaan osastot:

Päiväkotiosasto Puhelin Sähköposti
Musamaja 050 476 7860 musamaja@laululaakso.fi
Kaikukolo 050 560 9866 kaikukolo@laululaakso.fi
Taukotasku 050 476 7857 taukotasku@laululaakso.fi
Soitinsiipi 050 307 4870 soitinsoppi@laululaakso.fi
Tuutupesä 050 594 2440 tuutupesa@laululaakso.fi

Kerho

Saratie 7, Laukaa
puh. 050 307 4870
email. kerho@laululaakso.fi